KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14298365
nr 1429 8365
Nathalie Levi
(1914-1995), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x62cm, yttermått inklusive ram: 52x65cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:20:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Nathalie Levi
Läs mer om Nathalie Levi